Užite si rodinnú lyžovačku s deťmi v stredisku Serfaus-Fiss-Ladis

Lyžování s dětmi

Atraktívnu lyžiarsku arénu tvoria tri malebné vysokohorské dedinky, ku ktorým vás privedie z údolia Landecku sedemkilometrové stúpanie množstvom serpentín. Dovolenku s deťmi si tu môžete naozaj užiť a vedzte, že nudiť sa nebude nikto.

Lyžiarske stredisko Serfaus-Fiss-Ladis vás prekvapí neuveriteľným množstvom pestrých atrakcií a prvkov venovaných deťom, ktorým je tu vyhradená plocha 125.000 m2. Zábavu si užijete na Medvedí zjazdovke, trase svišťov Murmlitrail, alebo vo Svete jaskýň vo Fiss. Lyžovanie deťom spestruje indiánska krajina Bertina, Dinosaurie les a Zoo s hovoriacimi zvieratkami. S väčšími deťmi môžete súťažiť na časovo meraných slalomoch, alebo skicrossových dráhach a freestyle začiatočníci môžu svoje skoky bez obáv trénovať na dopadových nafukovacích trampolínach. Nezabudnuteľným zážitkom pre deti budú aj terénne výlety na motorových saniach, alebo klasické sánkovanie, pre ktoré je pripravených 10 km sánkarských dráh.

Lyžiarske školy aj pre tých najmenších

malá lyžařkaLyžiarske školy ponúkajú špičkové služby a medzi profesionálnymi inštruktormi nájdete aj slovensky hovoriacich učiteľov. Ak vás lákajú aj náročnejšie lyžiarske terény, ktorých je v areáli strediska dostatok, Serfaus Fiss Ladis vám ponúka aj celodennú starostlivosť o vaše ratolesti. Materské škôlky Murmlikrippe a Bertina s nadštandardným vybavením a pútavým zázemím ako je lezecká veža, detské kino, spacie kútik, sa postarajú o deti už od 3 mesiacov veku. Po celom areáli sú pre deti vyhradené aj špeciálne jedálne s detským menu.

Lyže, freeride aj bežecké stopy

Stredisko disponuje počtom 212 km tratí a výborné snehové podmienky sú ešte podporené technickým zasnežovaním, ktoré v prípade potreby pokryje 80% z nich. Spodná časť areálu ponúka sklon miernejšie, z vrcholu sa vinú predovšetkým prudšie červené trasy a pre skúsených lyžiarov aj strmé čierne padáky. K dispozícii máte rýchlostnú a carvingovú trať, pre priaznivcov členitého terénu zjazdovku s hrčami. Okrem klasického lyžovania môžete skúsiť 10 značených terénov pre freeride, alebo 119 km denne upravovaných bežeckých stôp. Lyžiarske stredisko Serfaus-Fiss-Ladis vám v 24 horských reštauráciách ponúkne nielen chutné krajové špeciality a panoramatické výhľady na okolitú horskú krajinu, ale-aj bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu.

Tak neváhajte a vyskúšajte lyžovanie v Serfaus-Fiss-Ladis, mieste, kde si každý návštevník nájde to svoje pravé miesto.

Ďalšie informácie:

Ubytovanie – ponuka ubytovania v Serfaus-Fiss-Ladis s online dostupnosťou a online rezerváciou:
http://www.avander.sk/rakusko/ski-serfaus-fiss-ladis

Profil strediska s aktuálnym počasím a ďalšími informáciami:
http://www.rakouskealpy.guru/lyzarske-stredisko/serfaus-fiss-ladis/

Oficiálne webové stránky strediska Serfaus-Fiss-Ladis v češtine:
https://www.serfaus-fiss-ladis.at/cs

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *